Merlang ehitus logo
Merlang Ehitus

"*" indicates required fields

Nimi*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Olenemata sellest, kas me töötame väikeste renoveerimistööde või mitme suurema objekti kallal, eramud, avaliku sektori hooned või äripinnad, leiame alati aega Teile. Inimesed on meie äri keskmes ja keskendunud peamiselt sellele, et teha nende jaoks parim. Teostame kõiki ehitustöid ja renoveerimistöid kodulinnas Pärnus ja ka üle Eesti. Saame pakkuda projektidele paindlikku ja personaalset lähenemist. Tagame, et Teie vajadused ja soovid on kõiges, mida teeme, esikohal. Kui töö on käimas, hoiame teid alati selle käiguga kursis ja anname teile koheselt teada, kui tekkinud on mõni ettenägematu probleem.

Pakume täisteenust ehk kõiki vajalikke materjale, tööjõudu ja seadmeid, mis on vajalikud mis tahes projekti elluviimiseks. Lisaks juhime projekti, eemaldades Teid projektijuhtimisega seotud stressirohketest olukordadest – teeme kõik selleks, et töö saaks tehtud õigeaegselt ja eelarve piires. Las meie meeskond tegeleb projektiga sinu eest. Meie projektijuhtimisega saate kindlalt keskenduda oma elu muudele aspektidele, teades, et peame alati silmas Teie huve. Oleme spetsialiseerunud iga detaili jälgimisele – see on oluline tagamaks, et kogu ehitusega seotud töö tehakse esimesel korral õigesti(nagu vanarahva tarkus ütleb: “Üheksa korda mõõda ja üks kord lõika”). Sest teame, et objekti ajakava on kriitilise tähtsusega, seetõttu võite kindel olla, et lõpetame kõik tööd aegsasti.

Oleme alati olnud ambitsioonikad ja tahame kasvada, et olla kohalike turuliidrite hulgas, kuid seda meie enda moodi – Rahulolevate ja õnnelike klientidega. Me areneme koos oma klientide, tarnijate ja töötajatega.